Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Technický dozor stavebníka a činnost koordinátora BOZP - „Rekonstrukce elektroinstalace a rozvodů ZTI, včetně úpravy sociálního zařízení a bezbariérového vstupu – střední stavební škola Náchod, Pražská 931“


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění je zajištění výkonu činnosti technického dozoru stavebníka (TDS) a koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a poskytnutí souvisejících služeb v rámci stavební akce „Rekonstrukce elektroinstalace a rozvodů ZTI, včetně úpravy sociálního zařízení a bezbariérového vstupu – střední stavební škola Náchod, Pražská 931“.
Jedná se stávající objekt hlavní budovy Střední průmyslové školy stavební a Obchodní akademie arch. Jana Letzela, Náchod, příspěvkové organizace, v Náchodě na ulici Pražská 931. Stavební úpravy řeší kompletně novou elektroinstalaci (silnoproudu i slaboproudu), kompletní nové rozvody vody, kanalizace, částečně ústřední topení (pouze v místech s novými dispozicemi), stavební úpravy na všech sociálních zařízeních včetně drobných dispozičních změn a vybudování nového výtahu.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 16.03.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 07.04.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.