Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Systém pro simulaci palebných úloh pozemní PVO


Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Simulační software: Po Požadované schopnosti: - schopnost generovat a zobrazovat vzdušnou situaci, - schopnost simulovat bojovou činnost průzkumných a palebných prvků protivzdušné obrany a simulovat úlohy rozdělování cílů při náletu prostředků vzdušného napadení. Licence obsahuje následující moduly: - 2D zobrazení taktické situace; - agentové simulace bojové činnosti průzkumných prvků a jejich možností průzkumu prostředků vzdušného napadení nepřítele; - agentové simulace bojové činnosti palebných prvků a jejich možností palby na prostředky vzdušného napadení nepřítele; - agentové simulace úlohy rozdělení cílů v průběhu náletu prostředků vzdušného napadení. SW vybavení musí umožňovat výstupy na podporu plánovacího procesu velitelů taktických jednotek úrovně četa a baterie: - hodnocení postavení průzkumných prvků – možnost změny postavení a porovnání různých variant postavení; - hodnocení postavení palebných prvků – možnost změny postavení a porovnání různých variant postavení; - hodnocení efektivity bojové činnosti průzkumných a palebných prvků v rámci realizace aktivní PVO; - volbu optimálního postavení průzkumných a palebných prvků s ohledem na podmínky bojové činnosti a předpokládaný útok prostředků vzdušného napadení nepřítele; - rozdělení prostředků vzdušného napadení palebným prvkům k postřelování. Součástí dodání licence je dodání manuálu na CD : METODICKÁ PŘÍRUČKA - manuál umožňující uživateli ovládat Výzkumný simulační systém a měnit parametry prostředí i simulace, vč. entit na bojišti. Metodická příručka musí být součástí ceny za dodaný simulační software. Součástí dodání licence je instalace a uživatelské přenastavení. Konfigurace prvotních demonstračních úloh. Prvotní zaškolení uživatelů v trvání do 4 hodin. PRACOVNÍ STANICE - přenosný počítač/notebook s následujícími parametry: - Procesor: AMD Ryzen 7 - Obrazovka: 15.6" IPS antireflexní 1920 × 1080 - RAM 16GB DDR4 - Grafická karta AMD Radeon RX Vega 10 - SSD 512GB - Numerická klávesnice - Webkamera - USB-C - Wi-Fi 802.11ac - Bluetooth - Operační systém Windows 10 Pro (je součástí pracovní stanice).

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 27.05.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.