Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Svoz velkoobjemových kontejnerů


Kategorie

Auto-moto, doprava
Auto-moto, doprava ->  Přeprava a související služby

Lokalita:

Moravskoslezský kraj

Popis:
Předmětem zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním poskytovatelem na poskytování služby svozu velkoobjemových kontejnerů ve vlastnictví zadavatele.
Předmětem služby je přistavení a odvoz velkoobjemových kontejnerů, které slouží k ukládání odpadu (směsný, biologicky rozložitelný apod.). Kontejnery jsou ve vlastnictví zadavatele. Účelem služby je na základě žádosti doručené poskytovateli zajistit naložení kontejneru v místě jeho uskladnění, převoz a složení na místo stanovené zadavatelem v objednávce (v katastru územní působnosti Městského obvodu Vítkovice). Po naplnění či dokončení úklidových prací (zajišťuje zadavatel) opětovné naložení a odvoz na jiné stanoviště nebo k likvidaci odpadu. Biologicky rozložitelný odpad bude bezplatně odebírán organizací OZO Ostrava s. r. o. (v místě jejich areálu), ostatní odpad bude odvážen na příslušnou skládku či do recyklačního centra. Náklady na uložení a likvidaci odpadu budou poskytovatelem služby refakturovány zadavateli.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 19.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 25.02.2021 (11:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.