Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Strategický plán rozvoje s koncepční rozvahou MČ Praha-Lipence


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis:
Předmětem veřejné zakázky malého rozsahu je Strategický plán rozvoje (dále SPRL) s koncepční rozvahou pro Městskou část Praha-Lipence do roku 2040. Předmět zakázky je podrobně definován v příloze č. 1 a příloze č. 2 této Výzvy.
Účelem přípravy dokumentu je umožnit plynulou a věcnou diskusi s veřejností, získat realistický směr pro rozvoj městské části v podobě stručného strategického plánu rozvoje, projednané zadání pro vypracování územní studie v podobě koncepční rozvahy a realizovatelná opatření a projekty sepsané v akčním plánu, včetně jasného popisu následné implementace a koordinace.
Příprava strategie umožní konstruktivní diskuzi nad vizí MČ Praha Lipence s cílem zajistit svým obyvatelům elementární služby, jasný výhled dalšího rozvoje a vědomí, kde jsou její hranice, za kterými zůstává zeleň a příroda.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 06.10.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 04.11.2020 (12:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.