Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Stěhování sbírkových předmětů do nových expozic NM


Kategorie

Auto-moto, dopravaOstatní
Auto-moto, doprava ->  Přeprava a související služby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem tohoto zadávacího řízení je výběr dodavatele, který bude zadavateli poskytovat služby spočívající v zajištění stěhování a převozu sbírkových a knihovních fondů mimořádné hodnoty, z nichž část vyžaduje speciální transportní režimy, dále pak mobiliáře, a to zejména mezi objekty užívanými Národním muzeem na území České republiky. Odhadovaný počet sbírkových předmětů je přibližně 15 tisíc kusů. Skladba stěhovaného materiálu: - historický mobiliář – velké rozebíratelné skříně - sbírkové předměty uměleckoprůmyslové - sbírkové předměty uměleckohistorické - sbírkové předměty archeologické - sbírkové předměty přírodovědné Jedná se též o sbírkové předměty, které představují nejcennější sbírkové předměty sbírek Národního muzea a podléhají speciálním režimům transportu podle příslušných předpisů. Určité množství sbírkových předmětů je specifické z pohledu hmotnosti, rozměru, křehkosti. V případě lihových exponátů, které jsou extrémně hořlavé, je potřeba zacházet s maximální opatrností. Stěhování sbírkových předmětů bude zajištěno dle předchozího požadavku objednatele za zvýšených manipulačních a bezpečnostních podmínek, např. vozidly s pneumatickým odpružením nákladního prostoru a vybavenými zabezpečovacím zařízením proti neoprávněnému vniknutí, zařízením na sledování polohy vozidla, zařízením na zajištění klimatu. Dodavatel provede zakrytí podlah veškerých restaurovaných ploch tak, aby nedošlo k poškození nebo degradaci restaurovaných prostor, přičemž zvolí a použije takové prostředky a materiály pro ochranu zejména HB NM, aby při manipulaci jím vnesenými prostředky nedošlo ke zkrácení nebo zániku záruky restaurovaných prostor.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 12.03.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.