Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Stavební úpravy soc. zařízení ve 3. NP v objektu Hornické nemocnice s poliklinikou, s.r.o.


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění zakázky jsou stavební úpravy sociálního zařízení ve 3. NP v hlavním objektu Hornické nemoc-nice s poliklinikou, s.r.o., Bílina. Na soc. zařízení je uvažováno s vybouráním příčky do kabin a to včetně zárubní, vybourání zárubně v chodbičce, nahrazení novými, otlučení obkladů i s podkladem, zvýšení obkladu do výšky zárubní, zrušení sprchového koutu a nahrazení kombi WC, pisoár bude zrušen bez náhrady, strop bude snížen pomocí SDK na úroveň špalety okna, do vzniklého prostoru bude umístěno nucené odvětrání prostoru WC s vyvedením na fasádu, budou osazeny nové zařizovací předměty a topení, na podlahu položena nová dlažba, nový rozvod elektro včetně osvětlení. Celý prostor bude upraven ve stejném konceptu jako již zrekonstruovaná soc. zařízení v 1. NP.
Součástí prováděných prací bude revize elektroinstalace, dodání veškerých prohlášení o shodách, doklady o likvidaci odpadu a další dokumenty, které si stavba vyžaduje.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 05.08.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.