Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Stavební úpravy pavilonu č. 19 na lůžka akutní péče


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Stavební úpravy investičního a neinvestičního charakteru, které jsou předmětem této veřejné zakázky, spočívají v provedení: a) neinvestiční části, tj. provedení výměny vnějších výplní otvorů v 1. NP, ve 2. NP a ve 3. NP – podkrovní prostory. Stávající staré dřevěné, značně opotřebené výplně otvoru vnější - okna a dveře budou vyměněny za nové plastové s izolačním dvojsklem, včetně nových parapetů vnitřních a úpravy nebo výměny vnějších parapetů, dle výpisu prvků v PD: tato neinvestiční část stavby má charakter opravy; b) investiční části, tj. provedení stavebních úprav spočívající ve změně dispozic místností, změně účelu užívání místností, nové elektroinstalaci, strukturované kabeláži, ve 2. NP objektu budou zřízeny místnosti pro elektrokonvulzivní terapii s přípravnou, zákrokovým sálkem a dospávacím pokojem. Součástí investiční části stavby je rovněž přístavba rampy u západní fasády objektu Přesný rozsah stavebních prací je dán zpracovanou prováděcí PD a výkazem výměr. Podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 09.01.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 03.02.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.