Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Stavební úpravy objektů SCHKO Broumovsko


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky jsou stavební úpravy objektů SCHKO Broumovsko v Polici nad Metují, které spočívají zejména v těchto pracích: a) Hlavní objekt: úprava vnitřní elektroinstalace. Provedení zabezpečení serverovny (stavební část, úprava elektroinstalací a rozvaděče, přesun serveru); b) Hospodářský objekt: oprava zdi výměnku; c) Polygonální stodola: oprava stěn polygonální stodoly, nátěry a oddrenážování objektu; zřízení jímací a uzemňovací soustavy; d) Uvnitř areálu (mimo vlastní objekty): rekonstrukce kanalizační přípojky; rekonstrukce stávající vodoměrné šachty. Prohlídka místa plnění se uskuteční dne: 19.03.2020 na adrese: SCHKO Broumovsko, Ledhujská 59, 549 54 Police nad Metují v 11:00 hodin. Kontaktní osoba Ing. Hana Heinzelová tel.: 728 253 366. Místo srazu: před vstupem do objektu SCHKO Broumovsko v Polici nad Metují.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 31.03.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.