Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Stavební úpravy kulturního domu č.p. 106 ve Velké Chyšce


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou stavební úpravy objektu č.p. 106 ve Velké Chyšce, který slouží jako kulturní dům. Stavební úpravy budou spočívat v energetickém opatření obálky budovy a výměny zdroje tepla. Jedná se o stávající objekt, zastavěná plocha se oproti původnímu stavu nezmění, respektive změní se nepatrně o tloušťku zateplení. Stávající dřevěná okna budou vyměněna za nová plastová s izolačním trojsklem. Stávající dřevěné dveře budou vyměněny za nové plastové s izolačním sklem. Bude provedeno zateplení fasády kontaktním zateplovacím systémem s deskami z fasádního pěnového polystyrenu. Zateplovací systém bude ukončen pod terénem, soklová část bude ve stejné tloušťce jako izolace stěn. Bude provedeno zateplení střech tepelnou izolací EPS. Spolu se zateplením fasády je nutné provést veškeré související práce. Mimo jiné bude provedena montáž nových venkovních parapetů oken z barveného pozinkovaného plechu, nové plechování atik, prodloužení větracích štěrbin obvodovou stěnou včetně osazení nových mřížek do líce fasády, demontáž a montáž hromosvodu, výlezu na střechu, držáků na anténu atd.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 09.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.