Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Stavební úpravy domu č.p. 95 Lubník


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou stavební úpravy domu č.p. 95 v Lubníku, které se skládají z těchto činností: stavební úpravy východního traktu: bourání střešní konstrukce výkop patek bourání stávajícího zdiva pro okenní otvory stropní konstrukce doplnění zdiva mezi okenními otvory železobetonový věnec nová střešní konstrukce nová krytina východního traktu, omítky vnitřní a vnější sádrokartonový pohled vč. zateplení výplně otvorů úprava podlah ocelové požární schodiště malby a nátěry stavební úpravy vnitřních prostor 2.NP: demontáž podhledu na sále postupná výměna kleštin /stropních nosníků/ na půdě vyztužení krokví na půdě zavěšení podhledu ze SDK vč. tepelné izolace podhledu demontáž části podlahy na sále výměna ev. vložení nových podlahových trámů na sále úprava podlahy sálu, podium vybourání dveřních otvorů do východního traktu sádrokartonové příčky v prostoru šatny zavěšení akustického podhledu vybourání onen v 2.NP osazení nových oken v 2.NP malby, nátěry Součástí veřejné zakázky jsou i následující práce: elektro, plyn, vytápění, vzduchotechnika, zdravotní technika, úprava fasády budovy.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 11.11.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 03.12.2020 (16:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.