Veřená zakázka

Stavební úpravy bytových jednotek objektu č.p.320 na ul. Česká v Kopřivnici

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Lokalita:
Celá Česká republika
Kategorie:
Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
CPV kódy:
45000000-7 - Stavební práce
Popis:

Stavební úpravy bytové jednotky spočívají v její celkové rekonstrukci.

Stávající umakartové jádro bude vybouráno včetně vstupních dveří, zařizovacích předmětů- wc, vana, umyvadlo, kuchyňská linka s dřezem, el. sporákem, digestoří. Bude dočasně obnaženo instalační jádro.
Budou demontovány rozvody elektro včetně pomocného rozvaděče, světel, zásuvek, odvětrání, infrazářiče v koupelně a el. hlásič v předsíni a v pokoji. Budou demontovány rozvody vody, splaškové kanalizace. Budou demontovány všechny podlahy- PVC, linoleum, odstraněny všechny vrchní nesoudržné vrstvy na podlaze a stěnách. Do původní skladby podlahy včetně zvukové izolace nebude zasahováno. Omítky budou oškrábány.

Bude provedeno vyzdění nového jádra. V koupelně je navržen zděný sprchový kout, závěsné wc, umyvadlo. Nově je navrženo vyzdění obvodových příček kolem instalačního jádra a vestavěná policová skříň z boku jádra. Sprchový kout bude opatřen závěsem. Ve sprchovém koutě budou na zdi instalována dvě madla. U wc jedno nástěnné madlo. Pračka bude umístěna v předsíni. V kuchyňském koutu bude instalován elektrický sporák, popřípadě elektrické sklokeramická varná deska se samostatným jištěním. Kuchyňská linka bude typizovaná. Barevnost a dispozice kuchyňsjké linky včetně materiálů bude konzultována s architekty města.

Celkem jsou k rekonstrukci určeny 4 bytové jednotky. Projektová dokumentace je typizovaná pro jednu bytovou jednotku. Před zakázkou bude odsouhlasena varianta (levá/pravá) provedení každé bytové jednotky.

warning
Upozornění: pro zobrazení zadávacích podmínek se registrujte ZDARMA nebo se přihlašte.

    Termíny:

  • calendar_today 
    Lhůta pro podání nabídek do:
    24.11.2023