Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Stavební úpravy a přístavba, Autis Centrum - týdenní stacionář, Plzeňská 2219/44, 370 04 České Budějovice

Číslo ve věstníku:
Z2020-021136
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění jsou stavební úpravy a přístavba objektu Autis Centra na adrese Plzeňská 2219/44, 370 04 České Budějovice. Ve stávajícím objektu „Pavilonu B“ na parcele č. 2143/4, k. ú. České Budějovice 3 jsou nově navržené stavební úpravy. V místě stávající spojovací chodby (parc. č. 2143/6) bude provedena přístavba k „pavilonu B“, čímž dojde k jeho půdorysnému rozšíření. V příslušném rozsahu bude stávající spojovací chodba zdemolována. V předmětném objektu „pavilonu B“ (včetně navrhované přístavby) bude nově zajišťován týdenní stacionář pro osoby se zdravotním postižením. Tyto pobytové sociální služby jsou poskytované jako bydlení v bytě. Je navrženo 8 samostatných jednolůžkových pokojů s příslušným sociálním zázemím. Dále budou v objektu zřízeny nezbytné prostory související s provozem denního stacionáře (kanceláře personálu a terapeutů, herna, jídelna, denní místnost, kuchyně, společenská a relaxační místnost, zimní zahrada). Více viz zadávací dokumentace na profilu zadavatele.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 19.06.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 19.08.2020 (13:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.