Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Stavební obnova areálu výcvikového střediska Národního hřebčína Kladruby nad Labem v Heřmanově Městci

Číslo ve věstníku:
Z2020-028726
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je obnova historického areálu stájí v širším centru města Heřmanův Městec, která je v současné době v nevyhovujícím až havarijním technickém stavu a pro zachování kontinuity užívání původnímu účelu, tj. ustájení koní Starokladrubského plemene je nutná rekonstrukce všech objektů v areálu. V rámci předmětu plnění dojde k rekonstrukci celého souboru budov s mírnou úpravou dispozic v obslužných objektech jako je BD čp. 45, ubytovna pro zaměstnance a tzv. psince. Úpravy zahrnují i nové rozložení parteru dle potřeb a posledních poznatků z výcviku koní. U vlastních stavebních objektů pak práce zahrnují především opatření k omezení pronikání zemní vlhkosti, výměna poškozených částí krovu a nahrazení nevyhovující plechové krytiny. Důležitou částí je pak obnova příp. doplnění výjimečných historických fasád z režného zdiva ve dvojbarevném provedení. Blíže viz, ZD a její přílohy.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 05.10.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 10.11.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.