Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Stanovení metod hodnocení městského klimatu

Číslo ve věstníku:
Z2019-037766
Kategorie

Výzkum a vývoj

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Na základě Analýzy hrozeb pro ČR byly identifikovány nové hrozby, které se výrazně promítají do městského prostředí. Jde zejména o meteorologické extrémy a z nich především nové krizové situace Extrémně vysoké teploty a Vydatné srážky. Cílem projektu je snížení dopadů meteorologických extrémů (extrémně vysoké teploty, vydatné srážky) na městskou populaci. Stále rostoucí počet obyvatel vede k rozšiřování plochy měst, přitom nejsou přes dílčí vědecké poznatky koncepčně řešeny vznikající problémy se zhoršujícím se stavem životního prostředí ve městech. Základní změnou městského prostředí oproti původní přírodní krajině je přeměna jeho povrchu z přírodních ploch se zelení na umělý, tvořený různými materiály s odlišnou radiační bilancí. Podrobně viz Zadávací podmínky.

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 29.10.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 28.11.2019 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.