Veřená zakázka

Sportovní hala Sušice

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Lokalita:
Celá Česká republika
Kategorie:
Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
CPV kódy:
45000000-7 - Stavební práce
Popis:

Předmětem veřejné zakázky je novostavba sportovní haly v pasivním energetickém standardu. Objekt je dělen na 3 základní funkční části – vlastní sportovní halu s jedním podélným hřištěm na volejbal, florbal, futsal, házenou, tenis a basketbal a s tribunou pro 120 diváků. Centrální volejbalový kurt orientovaný podélně splňuje nároky na vrcholovou soutěžní úroveň, pro rekreační hru jsou navrženy tři volejbalové a badmintonové kurty napříč. Další část budovy tvoří atletický tréninkový „tunel“ se 4 dráhami o délce 50 m a doskočištěm pro skok do dálky, který lze provozovat nezávisle na provozu sportovní haly a nakonec hygienické zázemí a šatny pro sportovce, zázemí pro diváky. V suterénu stavby se pak nachází dva squashové kurty a menší lezecká stěna.
Návrh počítá s využitím haly současně pro 84 sportovců (6x volejbalový tým o 12 členech, 4 hráči squashe, 4 osoby na lezecké stěně, 4 atleti) a 120 diváků. Pro výpočet potřeby medií a energií byla uvažována šestinásobná obrátkovost sportovců během dne.
Součástí stavby je veškerá potřebná infrastruktura a technická zařízení a dále úprava areálu, kde hlavní položkou jsou parkovací plochy. Ty jsou navrženy dle ČSN 73 6110, kapacita je celkem 64 stání, z toho
4 pro osoby se sníženou schopností pohybu a orientace. Jedno stání je vyhrazeno pro zásobování a jedno pro osoby doprovázející dítě v kočárku.

warning
Upozornění: pro zobrazení zadávacích podmínek se registrujte ZDARMA nebo se přihlašte.

    Termíny:

  • calendar_today 
    Lhůta pro podání nabídek do:
    04.05.2021