Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

SOŠ lesnická a strojírenská Šternberk – Rozšíření kapacity dílen odborného výcviku“ – technická vybavenost

Číslo ve věstníku:
Z2020-008718
Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka strojů a pomůcek (soustruh hrotový, univerzální frézka, testr akumulátorů, pneu-hydraulické zvedáky, vyvažovačka kol, montovačka pneumatik, ruční hydraulický zvedák, regloskop, vysokotlaký čistič, měření emisí, svářecí stroj, paletový vozík, mycí stůl, dílenské skříňě, sloupová vrtačka, pracovní stoly, dvoukotoučová bruska se stojanem, bruska na řetězy, šatní skříně, sady nářadí do stolů, závaží do kol, zvedací látkové popruhy, úhlové brusky, vrtačky, vysavač, horkovzdušné pistole, svěráky, stoličky, dílenské stoly, řemeslnické svěráky, magnetická vrtačka, rázový utahovák, pneu přímá bruska, pneu hřebíkovačka, přizdvih k čtyřsloupovému zvedáku, kamerová geometrie s vodováhou) (dále jen „předmět koupě“), včetně případné montáže a zaškolení obsluhy předmětu koupě.

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 09.03.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 17.04.2020 (08:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.