Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Snížení energetické náročnosti Hotelu Thermal - objekt Areálu Bazén


Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba budov Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce v rozsahu projektové dokumentace s názvem Snížení energetické náročnosti Hotelu Thermal - objekt Areálu Bazén a v rozsahu položkového rozpočtu.
Předmětem plnění je stavební úpravy části obálky stávající stavby za účelem její opravy a snížení energetické náročnosti. Stavební úpravy zahrnují výměnu výplní otvorů, zateplení teras a střech a opravu kovových konstrukcí, a to včetně všech nutných stavebních a ostatních souvisejících prací.
Předmět veřejné zakázky přesně specifikují Smlouva o dílo (příloha č. 1 Zadávací dokumentace) a projektová dokumentace zpracovaná společností Energy Benefit Centre a.s., IČ: 9029210 (Příloha č.2 Zadávací dokumentace)

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 01.09.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 12.10.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.