Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Služby Security Operations Center


Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je komplexní zajištění služeb bezpečnostního dohledu typu Security Operation Center nad prostředím a informačními systémy ČSÚ (dále jen „Služby SOC“) po dobu 36 měsíců. Služby SOC budou zajišťovány formou provozu nástrojů pro vyhodnocování kybernetických bezpečnostních událostí v komunikačních sítích Českého statistického úřadu. Zadavatel pro účely poskytování služby zpřístupní dodavateli vlastní bezpečnostní dohledové systémy (SIEM, NetFlow/IPFIX monitoring) v potřebném rozsahu, včetně základní konfigurace (vytvoření jmenných účtů, nastavení rolí, apod.). Podrobná specifikace předmětu veřejné zakázky, která je nezbytná pro zpracování nabídky, je uvedena v příloze č. 1 této Výzvy a zadávacích podmínek – „Technická specifikace plnění"

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 15.04.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.