Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

ŠJ Brno, Horní 16, p.o. – rekonstrukce kuchyně a sociálního zařízení – zpracování projektové a zadávací dokumentace zakázky a inženýrská činnost


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem díla jsou projektové a inženýrské činnosti. Jedná se o zpracování projektové dokumentace (DSP), zadávací dokumentace zakázky pro výběr zhotovitele (ZD) / dokumentace pro provádění stavby (DPS) a inženýrskou činnost, týkající se rekonstrukce kuchyně a přilehlých prostor v 1. NP v budově „B1“ ŠJ Brno, Horní 16. Jedná se především o rekonstrukci podlah, topení, ZTI, elektroinstalace, o celkovou plynofikaci kuchyně, o úpravu vzduchotechniky a o pořízení nového gastro vybavení v technologickém úseku. Současně bude navržena modernizace a estetizace stěny, která je společná s jídelnou.
Dále bude v 1. PP provedena rekonstrukce dvou místností (škrabka a sklad brambor). Součástí prací bude i zpracování PD týkající se rekonstrukce sociálního zařízení pro zaměstnance a oprava podlahy centrální chodby se zádveřím.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 12.02.2020 (14:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.