Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Silnice 1,5 km a 250 m zakrytí přesypaným tunelem


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace pro územní rozhodnutí akce „přeložka ulice Novopetrovická v úseku Dopplerova,Františka Diviše“. Investiční náklady akce jsou v předpokladu 350 mil. Kč bez DPH. Dokumentace musí být zpracována v rozsahu aktuálního znění vyhl. č. 499/2006 Sb. o dokumentaci staveb. Součástí předmětu plnění je i zajištění inženýrské činnosti pro vydání územního rozhodnutí, vyjma majetkoprávního vypořádání. Předmětem veřejné zakázky bude rovněž i projekční práce nutné pro změnu ÚPSÚ hl.m. Prahy. Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 zákona. Vyhrazená změna v provedení zjišťovacích řízení EIA, geodetických zaměřeních a průzkumech, přičemž vznik nebo potřeba těchto prací je podmíněna vnějšími okolnostmi, které v tuto chvíli zadavateli ještě nejsou známi, nicméně tyto práce mohou být nezbytné pro poskytnutí služby spočívající ve změněn ÚPSU hl.m. Prahy. Bližší specifikace v rámci ZD.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 31.08.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 29.09.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.