Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Servis a podpora UPS

Číslo ve věstníku:
Z2020-017307
Kategorie

Opravy, revize a servis

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
poskytování služeb spočívajících v zabezpečení funkčnosti záložních zdrojů napájení (dále „UPS“) v IKEM, které zahrnuje provádění servisu UPS, tj. profylaxí a oprav jakýchkoli vad, kdy za opravu se bude považovat i výměna vadných baterií nebo baterií s prošlou životností za nové, či odstranění odchylek od technických parametrů zjištěných při profylaxích, zajištění dodávek ND a zajištění dodávek nových UPS a jejich instalace, v případě nutné obnovy UPS nebo potřeb instalace do nových prostor v IKEM, a to v souladu s Technickými podmínkami ZP po dobu 48 měsíců nebo do maximální výše 5 mil. Kč bez DPH, podle toho, která skutečnost nastane dříve. Prohlídka místa plnění dne 27. 5. 2020 v 10:00 hodin.

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 22.05.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 19.06.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.