Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Servis a opravy velkokuchyňských zařízení


Kategorie

Opravy, revize a servis

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této VZMR je nákup služby - Servis velkokuchyňského zařízení, provedení defektace, pravidelných servisních úkonů stanovených výrobcem zařízení a bežných oprav velkokuchyňských zařízení uvedených v Příloze č. 1 podle technických podmínek výrobců v platném znění (dále jen „TP), ČSN a souvisejících obecně platných právních předpisů na základě výzev k rámcové dohodě o dílo (dále jen „Výzva k dílčímu plnění RD"). Bližší specifikace předmětu zakázky je upřesněna v Přílohách č.1, 2 a 3. Podáním nabídky dodavatel stvrzuje, že souhlasí s Všeobecnými obchodními podmínkami Ministerstva obrany (v aktuálním znění uveřejněny na profilu zadavatele) a že akceptuje zadávací podmínky. Postup podávání nabídek je stanoven Provozním řádem elektronického nástroje.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 25.02.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.