Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Sekvenační kity a laboratorní materiál pro Servisní laboratoř funkční genomiky a bioinformatiky

Číslo ve věstníku:
Z2021-006295
Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázka rozdělenou na dvě částí na opakující se dodávky laboratorního spotřebního materiálu, a to zejména sekvenačních kitů plně kompatibilních s platformou Illumina NextSeq 500 550, kitů a čipů pro přípravu knihoven pro single-cell sekvenování plně kompatibilních s 10 x Genomics Chromium Controller, kitů pro prostorově rozlišenou transkriptomiku a dalšího laboratorního materiálu, včetně závozu tohoto materiálu do místa plnění. Jednotlivé položky jsou v podrobnostech vyjmenovány v přílohách č. 3 ZD Technická specifikace předmětu plnění, položkový seznam (pro každou část VZ samostatně). Zadavatel požaduje, aby se jednalo o nový a dosud nepoužívaný laboratorní materiál.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 22.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 22.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.