Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Sekvenační kity a laboratorní materiál pro Servisní laboratoř funkční genomiky a bioinformatiky


Kategorie

Zdravotnictví, sociální služby
Zdravotnictví, sociální služby ->  Spotřební materiál, léky

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázka rozdělenou na dvě částí na opakující se dodávky laboratorního spotřebního materiálu, a to zejména sekvenačních kitů plně kompatibilních s platformou Illumina NextSeq 500/550, kitů a čipů pro přípravu knihoven pro single-cell sekvenování plně kompatibilních s 10x Genomics Chromium Controller, kitů pro prostorově rozlišenou transkriptomiku a dalšího laboratorního materiálu, včetně závozu tohoto materiálu do místa plnění. Jednotlivé položky jsou v podrobnostech vyjmenovány v přílohách č. 3 ZD – Technická specifikace předmětu plnění, položkový seznam (pro každou část VZ samostatně). Zadavatel požaduje, aby se jednalo o nový a dosud nepoužívaný laboratorní materiál. Veřejná zakázka je složena ze dvou částí: část 1: Sekvenační kity pro Illumina NextSeq 500/550 část 2: Kity a čipy pro přípravu knihoven pro single-cell sekvenování pro 10x Genomics Chromium Controller, kity pro prostorově rozlišenou transkriptomiku a další spotřební laboratorní materiál Účastníci zadávacího řízení mohou podávat nabídky do jedné části (kterou si zvolí), nebo do obou částí veřejné zakázky.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 17.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 22.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.