Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Seč a hrabání ploch veřejné zeleně ve městě Liberci


Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba zeleně

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je:
1. seč veřejných ploch
Tato činnost zahrnuje úklid ploch před započetím každé seče, posečení trávníků, shrabání, naložení a odvoz vzniklé hmoty k likvidaci. Dosekávání ploch okolo stromů, záhonů a mobiliáře. Při provádění seče se bude postupovat opatrně, aby nedošlo k poškození kmenů. U mladých výsadeb do cca 10 let není žádoucí provádět dosekávání až ke kmenu dřeviny. Zaparkované vozy s přesahem na plochu seče budou v průběhu dosekávání přiměřeně ochráněny např. použitím ochranné plachty aj.. Seč bude probíhat na plochách dle seznamu ploch (viz. příloha. č. 4 této výzvy a ZD). V kalendářním roce bude četnost opakování seče na plochách v IT2 tři až pět krát. Zahájení seče bude spuštěno na pokyn objednatele.
2. hrabání listí
Tato činnost zahrnuje:
• shrabání listí z trávníků, porostů, keřových skupin, živých plotů, záhonů vč. naložení a odvoz vzniklé hmoty k likvidaci na plochách dle seznamu ploch (viz. příloha č. 4 této výzvy a ZD),
• podzimní hrabání a jarní vyhrabání ploch - bude provedeno s ohledem na klimatické podmínky a spuštěno na pokyn objednatele.
Jedná se o samostatnou činnost na základě dílčích zadání (objednávek). Práce probíhá vždy v koordinaci s objednatelem.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 17.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 09.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.