Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

SEA pro aktualizované PZKO


Kategorie

Poradenské, právní a tlumočnické služby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem Zakázky je zpracování 10 oznámení koncepcí „Aktualizace programů zlepšování kvality ovzduší“ dle požadavků zákona č. 100/2001 Sb., o posuzování vlivů na životní prostředí a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Zákon o posuzování vlivů na životní prostředí“), případně navazující zpracování vyhodnocení vlivů „Aktualizace programů zlepšování kvality ovzduší“ na životní prostředí a dále zpracování veškerých potřebných podkladů včetně zajištění všech souvisejících aktivit s procesem posuzování vlivů na životní prostředí (posuzování vlivů na životní prostředí dále také jen „SEA“). Konkrétně se jedná o programy zlepšování kvality ovzduší pro 7 zón a 3 aglomerace (tedy celkem 10 programů).

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 06.04.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.