Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Sdružené služby dodávky elektrické energie pro odběrná místa městyse Cerhovice”


Kategorie

Energie
Energie ->  Elektřina a plyn

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění této veřejné zakázky je fyzická dodávka elektřiny do všech odběrných míst zadavatelů dle Přílohy č. 3 této ZD (v režimu smluv o sdružených službách dodávky elektrické energie uzavřených na 12 měsíců) v kvalitě odpovídající garantovaným standardům kvality dodávek elektřiny a souvisejících služeb dle zvláštních právních předpisů s převzetím závazku odebrat elektřinu z elektrizační soustavy včetně přenesení odpovědnosti za odchylku na dodavatele podle zákona č. 458/2000 Sb., o podmínkách podnikání a o výkonu státní správy v energetických odvětvích a o změně některých zákonů (energetický zákon), v platném znění (dále jen “energetický zákon”), ve smyslu vyhlášky ERÚ č. 541/2005 Sb., o Pravidlech trhu s elektřinou a zásadách tvorby cen za činnost operátora trhu s elektřinou a provedení některých dalších ustanovení energetického zákona, ve znění pozdějších předpisů a dalších prováděcích vyhlášek k energetickému zákonu.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 03.11.2020 (09:30)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.