Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Sběrný dvůr Srubec – provoz SD, svoz a odstranění odpadu


Kategorie

Odpadové hospodářství, ekologie
Odpadové hospodářství, ekologie ->  Svoz odpadu

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis:
Zadavatel zajistí obsluhu (pracovníka), která bude v dané době zajišťovat činnost ve sběrném dvoře ve Srubci. Provozovatel sběrného dvora zajistí odvoz a následnou likvidaci odpadu v souladu se zákonem č. 185/2001 Sb., zákon o odpadech a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Provozovatel musí mít veškerá povolení nutná k provozu sběrného dvora. Provozovatel bude povinen převzít od zadavatele, resp. občanů obce Srubec a její místní části Pohůrka následující odpady označené v souladu s vyhl. č. 381/2001 Sb., kterou se stanoví Katalog odpadů, Seznam nebezpečných odpadů, a seznamy odpadů a států pro účely vývozu, dovozu a tranzitu odpadů a postup při udělování souhlasu k vývozu, dovozu a tranzitu odpadů (Katalog odpadů).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 15.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 08.01.2021 (08:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.