Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Sadové úpravy – sídelní zeleň – Olšany u Prostějova


Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba zeleně

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou sadové úpravy, obnova dřevin, dodávka mobiliáře (1. etapa) a následná péče o zeleň (2. etapa) ve třech lokalitách v obci Olšany u Prostějova: a) v lokalitě hlavní komunikace v centru obce Olšany u Prostějova o celkové ploše území 3 660 m2 budou provedeny sadové úpravy zeleného pásu mezi chodníkem a komunikací. Dojde k vykácení dřevin. V rámci sadových úprav budou vysazeny tvarované živé ploty, trvalkové záhony a založen trávník, b) v lokalitě ve východní části obce Olšany u Prostějova u sjezdu z dálnice D46 od Olomouce a od příjezdu od obce Hablov u zastávky autobusu u říčky Blaty o celkové ploše území 4 870 m2 dojde k částečnému odstranění nevhodných, přestárlých a poškozených dřevin. V rámci sadových úprav budou vysazeny stromy, keře, trvalkové záhony a dojde k založení trávníku. Součástí plnění je i dodávka mobiliáře, c) v lokalitě areálu fary (farská zahrada) v Olšanech u Prostějova o celkové ploše území 2 128 m2 dojde k sadovým úpravám spočívajícím ve výsadbě stromů, keřů a záhonů růží a dojde k založení trávníku, divokých trvalko-travinových záhonů, záhonů z trvalek. Součástí plnění je i dodávka mobiliáře.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 18.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 08.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.