Informace o zakázce

Základní údaje:
Název zakázky:

Rukavice butylkaučukové


Kategorie

Oděvy, textil

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
• Jedná se o nákup 60 párů butylkaučukových rukavic . Specifikace : - Pětiprsté rukavice z butylkaučuku, hladké pudrované se shrnovacím lemem, - plynotěsné (splňující požadavky NATO) - zabezpečení bezpečnosti a ochrany zdraví osob provádějících cvičení Toxic Leak, - kombinovatelné s protichemickými ochrannými obleky (ochrana proti chemickým a biologickým látkám), - teplotně flexibilní, - splňující normy: EN 420, EN 388, EN 374. - Tloušťka vrstvy 0,7± 0,1 mm - Velikost 9 Z důvodu objektivního hodnocení POŽADUJEME DOLOŽIT platný odkaz na www.stránky , popis, produktový list atd. vámi nabízeného sortimentu. Řádně vyplněný a PODEPSANÝ NÁVRH smlouvy je nedílnou součástí této VZ. Nesplnění některých částí VZ nebude akceptována nabídka daného uchazeče. Do celkové ceny zahrňte všechny náklady spojené s dodáním do místa plnění -t.j. VÚ 6624 Bechyně (DPH, dopravu do místa určení,atd.). Další náklady nebudou připuštěny. Tato cena nemůže být opravena ani v případě početní chyby. ŘÁDNĚ PŘEKONTROLUJTE SPRÁVNOST VÝPOČTŮ A IDENTICKOU HODNOTU nabídky a návrhu smlouvy. Nabídky budou hodnoceny na základě uchazečem nabízené ceny za splnění kompletní dodávky při dodržení požadavků výběrového řízení. Vyhodnocení výběrového řízení proběhne do 14 pracovních dní od ukončení podávání nabídek. Vítězný dodavatel bude osloven do 14 pracovních dní od vyhodnocení. Doba pro možnost odvolání proti vyhlášení vítěze poptávkového řízení- 3 pracovní dny.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 11.09.2019 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.