Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rozvoj komunitních sociálních služeb CHB v lokalitě Jičín – projektová dokumentace


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace ve všech relevantních stupních, inženýrská činnost, součinnost se zadavatelem v rámci zadávacího řízení veřejné zakázky na předmětné stavební práce a výkon autorského dozoru v rámci stavební akce „Rozvoj komunitních sociálních služeb CHB v lokalitě Jičín“.

Předmětem stavebních prací je rekonstrukce objektu bytového domu na pozemcích: st. p. č. 666, jehož součástí je stavba: Pražské Předměstí, č. p. 30, a p. p. č. 578/2 vše v k.ú. Jičín, pro vybudování zázemí služby chráněné bydlení pro celkem až 12 osob s mentálním (popř. kombinovaným) postižením (12 lůžek) s minimálně třemi domácnostmi (max. 4 osoby/lůžka/domácnost). Poskytovatelem služby bude Domov sociálních služeb Chotělice. Podrobný rozsah plnění je stanoven návrhem smlouvy, který je přílohou ZD.

Předpokládané investiční náklady stavby činí 30.000.000 Kč včetně DPH.

___


Prohlídka místa plnění proběhne dne 6. 1. 2021 od 09:00 v místě realizace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 21.01.2021 (14:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.