Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rozvoj a technická podpora systému SINGLE WINDOW


Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je rozvoj a technická podpora systému Single Window, přičemž musí být připraveno funkční řešení plně kompatibilní a plně propojené se současnými komponentami Single Window a zajištěna technická podpora provozovaného informačního systému Single Window tak, aby byla zajištěna požadovaná funkčnost, dostupnost a splnění dalších požadovaných provozních parametrů uvedeného informačního systému. Předmět veřejné zakázky je blíže vymezen v Přílohách č. 1A a 1B ZD - Specifikace předmětu veřejné zakázky (rozvoj systému SW/technická podpora systému SW), v Příloze č. 2 - Závazný vzor rámcové dohody o dílo a v Příloze č. 3 ZD - Závazný vzor smlouvy o podpoře. S vybraným dodavatelem přitom budou uzavřeny dvě smlouvy - rámcová dohoda o dílo na rozvoj systému a smlouva o technické podpoře (která nemá rámcovou povahu).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 26.02.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.