Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rozšíření bezdrátové sítě – WIFI


Kategorie

IT
IT ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 40 kusů přístupových bodů (AP) k bezdrátové síti WIFI ČNB včetně příslušenství, SW pro jejich provoz (dále jen „zařízení“) a zajištění podpory zařízení od výrobce po celou dobu užívání zařízení zadavatelem, to vše dle technických požadavků zadavatele uvedených v příloze č. 1 návrhu smlouvy (příloha č. 1 ZD).

Instalaci, konfiguraci a zprovoznění všech dodaných zařízení provede zadavatel sám.

Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek, je uvedena v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 ZD.

Dodávkou zařízení bude rozšířena stávající WIFI infrastruktura zadavatele. Z tohoto důvodu je nutné, aby dodávané zařízení bylo plně kompatibilní se stávajícím systémem bezdrátové sítě, tj. bezdrátovou přístupovou vrstvou ČNB a dvojicí bezdrátových kontrolérů zadavatele a správcem zajišťujícím zabezpečený přístup do této sítě (ClearPass Policy Manager).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 05.11.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.