Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Robotické centrum – testování robotických aplikací


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis:
Testovací pracoviště bude sloužit pro návrh koncepce řešení, sestavení úlohy a praktické zkoušky, včetně ověření a splnění požadovaných parametrů podle zadání a to pro aplikované úlohy z širokého spektra oboru průmyslové automatizace. Konkrétní aplikovaná automatizace řešená na daném pracovišti bude částečně zaměřena na využití robotických systémů. Toto testovací pracoviště s robotickým systémem bude navrženo univerzálně tak, aby dokázalo plnit nejen úlohy s autonomní izolovanou využitelností funkcí robota, ale bylo zároveň do vysoké míry modulární, připraveno k návrhu řešení užívajícími principy strojového vidění, kamerového navádění, obsahujícími pneumatickou nástavbu a další kooperující součástí moderní průmyslové automatizace. Vše budováno prakticky a za účelem pokrytí a nalezení řešení co nejširšího spektra aplikovaných úloh.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 17.11.2017

Lhůta pro podání nabídek do: 06.12.2056 (13:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.