Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Revitalizace zeleně v Kamenných Žehrovicích


Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Ostatní
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba zeleně

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je poskytnutí služeb spočívající ve vytvoření plně funkční plochy zeleně v obci Kamenné Žehrovice v katastrálním území Kamenné Žehrovice, okres Kladno. Na základě zhodnocení zdravotního stavu jednotlivých dřevin byly vybrány dřeviny, jež budou na lokalitách ponechány a vytvoří základní kostru porostů. V některých případech budou navržené kusy arboristicky ošetřeny. Kosterní dřeviny doplní nové výsadby keřů a stromů, tak aby veřejné prostory nejen reprezentovaly, ale zároveň vytvořily plně funkční plochy. Zakázka bude provedena na základě zadávací dokumentace, která definuje rozsah díla, zadávací podmínky a obsahuje dokumentaci, kterou vypracovala společnost LIVING IN GREEN s.r.o., IČO: 248 28 301, (příloha č. 1) a slepý výkaz výměr (příloha č. 2), který je závazný.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 10.08.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.