Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Revitalizace kolonie Bedřiška - etapa 1. - PD, IČ, AD

Číslo ve věstníku:
Z2021-005699
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky je vypracování projektových podkladů a zajištění souvisejících činností v rámci přípravy a realizace stavby "Revitalizace kolonie Bedřiška", v k.ú. Zábřeh-Hulváky, obec Ostrava. Rozsah plnění: vypracování dokumentace pro vydání společného povolení, výkon inženýrské činnosti v rozsahu pro zajištění pravomocného společného povolení, vypracování dokumentace pro provádění stavby, vypracování plánu BOZP včetně zajištění funkce koordinátora BOZP ve fázi přípravy stavby, výkon autorského dozoru po dobu realizace stavby. Podkladem pro realizaci této veřejné zakázky je Studie revitalizace lokality Bedřiška, zpracovaná společností re:architekti studio s.r.o., se sídlem Milady Horákové 24, 170 00 Praha 7, IČO: 05559022. V rámci veřejné zakázky bude zpracována projektová dokumentace pouze pro 1.etapu, rozdělenou na 2 další podetapy: Etapa 1a-dopravní a technická infrastruktura a Etapa 1b-výstavba prvních řadových a bytových domů.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 15.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 16.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.