Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Řemeslná huť Josefov – centrum tradičních řemesel – zpracování nedestruktivního Stavebně historického průzkumu


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je zpracování nedestruktivního Stavebně historického průzkumu objektů uvedených v seznamu v příloze s názvem „Základní údaje o budově“, který je součástí zadávací dokumentace a obsahuje základní údaje o objektech. Jedná se o nemovitosti ve vlastnictví města Jaroměře, které vydalo dne 7. 7. 2020 souhlas Královéhradeckému kraji s provedením stavebně historického průzkumu v celém areálu Korunní pevnosti Josefov. Nedestruktivní stavebně historický průzkum bude zpracován v intencích platné Metodiky Národního památkového ústavu (Jan Beránek – Petr Macek: Metodika stavebně historického průzkumu, Praha 2015). Další podrobnosti jsou uvedeny zejména v Příloze č. 2 (Smlouva o dílo).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 23.11.2020 (14:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.