Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce ZŠ Velký Grunov


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti

Lokalita:

Liberecký kraj

Popis:
Předmětem zakázky je: 1. Zhotovení projektové dokumentace stavby „Rekonstrukce ZŠ Velký Grunov“ k územnímu řízení pro vydání územního rozhodnutí podle přiložené studie k výběrovému řízení. 2. Obstarání územního rozhodnutí stavby „Rekonstrukce ZŠ Velký Grunov“ od příslušného stavebního úřadu v Mimoni. 3. Zhotovení projektové dokumentace k řízení o povolení stavby „Rekonstrukce ZŠ Velký Grunov“. Stavební povolení zajistí zadavatel sám. 4. Projektová dokumentace stavby „Rekonstrukce ZŠ Velký Grunov“ pro její provedení včetně položkového rozpočtu a slepého výkazu výměr. 5. Autorský dozor stavby „Rekonstrukce ZŠ Velký Grunov“. Dalším požadavkem zadavatele je přítomnost generálního projektanta na stavbě 1x týdně na kontrolním dnu.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 26.06.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 31.07.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.