Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce ulice Hlavní v Hradci Králové

Číslo ve věstníku:
Z2020-008919
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění je kompletní rekonstrukce uličních prostorů, inženýrských sítí technické infrastruktury včetně veřejného osvětlení a obnovy zeleně a dále rekonstrukce páteřní místní komunikace propojující ul. Roudničskou s ulicí Národních Mučedníků. Zároveň jsou do stavby zahrnuty rekonstrukce veškerých místních a účelových komunikací napojujících se na výše uvedenou páteřní komunikaci a jsou v mapových podkladech vedeny jako ulice Hlavní. Jedná se o propojení Hlavní ulice s ul. Pod Vodárnou, K Hvězdárně a s ulicí K Cikánu. Součástí stavby je též rekonstrukce koncové a výchozí zastávky MHD „Kluky“ a dále rozpadající se zárubní zeď u RC CLUB U CIKÁNA. Řešené území v rozsahu II. a III. etapy se nachází v zastavěném území v katastrálním území Kluky a částečně v k.ú. Nový Hradec Králové.

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 11.03.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 14.04.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.