Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce teplovodní kotelny na dřevní biomasu

Číslo ve věstníku:
Z2021-006436
Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je rekonstrukce stávající teplovodní kotelny na dřevní biomasu. Stavba je nyní v nevyhovujícím stavu a kotel je na pokraji své životnosti. Stávající kotel je o výkonu 1,5 MW bez možnosti větší regulace a bude nahrazen dvěma menšími kotly o výkonu 2 x 300 kW s přípravou pro další rozšíření o třetí kotel o stejných parametrech a od stejného výrobce (napojení do systému, kompatibilita, možnost řízení apod.). Předmětem veřejné zakázky je instalace 2 ks kotlů s přípravou všech nezbytných rozvodů pro usnadnění budoucí instalace třetího kotle (povolení stavby je řešeno na cílový počet tří kotlů-také proto jsou v projektové dokumentaci zobrazeny, vč. přípravy rozvodů a koordinace na stavbě).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 22.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 24.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.