Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce tělocvičen a interiérů MZŠ – opakovaná VZ


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Jihočeský kraj

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v přístavbě tělocvičen a souvisejících stavebních úpravách a dále v údržbě dvou stávajících tělocvičen. Předmět plnění veřejné zakázky je z hlediska stavebního zákona rozdělen do dvou částí, v projektové dokumentaci vedené pod souhrnným označením SO 01

Část A: Přístavba tělocvičen a stavební úpravy, na tuto část je vydáno rozhodnutí o schválení stavebního záměru, UMCP21/00025/2019/SU/Va, podle §94 odst. 1 stavebního zákona, jednopodlažní přístavba o ploše 43 m2 mezi stávajícími tělocvičnami a navazující stavební úpravy v navazující části o ploše 71 m2 m. Oboje je přízemní nepodsklepený objekt.

Část B: Údržba dvou stávajících tělocvičen, nepodléhá stavebnímu řízení, podle stavebního zákona se jedná o udržovací práce, spočívající v kompletní obnově podlah a stěn tělocvičen. Plocha velké tělocvičny je 602 m2, malé tělocvičny 255 m2.

Obestavěný prostor celkem 8.770 m3, zastavěná plocha 972 m2.

Stavebně a provozně budou části A. a B. jeden celek, napojené budou na stávající vnitřní rozvody školy (elektro, vytápění, voda, kanalizace atd.). Zařízení staveniště bude v oploceném nehlídaném areálu pozemku školy, hygienické zařízení a šatny v části budovy, kde nebudou probíhat stavební práce (šatny tělocvičen).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 13.03.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 01.04.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.