Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce technologie chlazení na zimním stadionu Kroměříž

Číslo ve věstníku:
Z2020-001339
Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je výměna technologie chlazení a stavební úpravy stávající ledové plochy včetně jejího bezprostředního okolí a osázení nových mantinelů. Ke stavebnímu objektu nebude prováděna přístavba ani nástavba k původní stavbě. Stavební činnosti zahrnují drobné stavební úpravy a práce související s výměnou technologie chlazení. Ledová plocha bude vybavena novými mantinely. Nová ledová plocha bude umístěna na stávající chladící desku kluziště. Skladba nové ledové plochy bude doplněna o hydroizolaci, tepelnou izolaci z extrudovaného polystyrenu a kluznou vrstvu. Součástí skladby bude také montáž separační vrstvy. Dále bude provedeno vybourání střešního pláště a osazení nové střešní konstrukce. Před instalací nového chladícího zařízení bude demontována stávající technologie a potrubní rozvody.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 16.01.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 21.02.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.