Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce stadionu pro výcvik a požární sport v Hradci Králové – etapa 2b


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Cílem veřejné zakázky je dokončení rekonstrukce sportovního areálu, který slouží k fyzické přípravě příslušníků HZS, nácviku požárního sportu a pořádání soutěží v disciplínách požárního sportu. Využívá se rovněž pro činnost jednotek SDH, dalších složek IZS a školních zařízení v okolí. V roce 2015 byla zrealizována 1. etapa, vystavěl se sportovní sektor tvořící atletický ovál 400 m s šesti drahami, atletická rovinka 110 m s osmi drahami, cvičná věž s rozběhovou dráhou, odvodnění areálu, rozvody nízkého napětí, vodovodní přípojka, část oplocení včetně nových vjezdových bran a nejnutnější zpevněné plochy. V roce 2017 byla realizována etapa 2a rekonstrukce, jejímž předmětem bylo vybudování objektu zázemí a napojení na přípojku vody, splaškové kanalizace, dešťové kanalizace, vybudování přilehlých zpevněných ploch, kabelová příprava pro osvětlovací stožáry, zbývající část oplocení a terénní a sadové úpravy. Předmětem etapy 2b je vybudování objektu tribuny v těsném sousedství objektu zázemí, dokončení zpevněných ploch areálu a vybudování studen pro závlahu hřiště. Podrobné stavebně technické řešení je zpracováno v projektové dokumentaci.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 05.03.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.