Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce prostor údržby v budově NZM Praha


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky malého rozsahu (VZMR) je v rekonstrukce prostor údržby umístěné v 1. PP východní budovy NZM, pobočka Praha, na adrese Kostelní 44/1300, Praha 7 – Holešovice.
V rámci stavebních úprav bude vybourána polopříčka, otlučen obklad, demontováno zaslepené připojovací potrubí zaústěné do stoupačky kanalizace cca 300 a 200 mm nad podlahou, demontovány stávající zařizovací předměty a sejmuto PVC na podlaze. Nově budou provedeny podlahové samonivelační stěrky, vnitřní omítky, obklady stěn, osazeny nové dveře, úpravy povrchů, malby apod.
V prostoru údržby bude rekonstruováno i sociální zařízení, instalovány nové zařizovací předměty vč. zabezpečení proti vzduté vodě z kanalizace pomocí zpětných klapek. Součástí rekonstrukce je provedení nové elektroinstalace silnoproudu, včetně nových přívodů z rozvaděče. Zároveň bude provedena demontáž rušené nefunkční elektroinstalace, včetně osvětlení, zásuvek a ostatních prvků v rekonstruovaném prostoru.
Popis předmětu veřejné zakázky je uveden v projektové dokumentaci zpracované firmou Ing. Karel Sehyl - ARCH TECH, K Noskovně 148, 164 Praha 6 – Nebušice, IČ: 159 39 006, která je v Příloze č. 1 výzvy.

Kód a název komodity v číselníku NIPEZ: 45453100-8 Renovační stavební práce

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 18.10.2019 (14:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.