Veřená zakázka

Rekonstrukce objektu Uran, Liberec III

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Lokalita:
Celá Česká republika
Kategorie:
Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
CPV kódy:
45000000-7 - Stavební práce
Popis:

Předmětem plnění této veřejné zakázky je rekonstrukce objektu URAN. Jedná se o revitalizaci stávajícího objektu, jehož majitelem je statutární město Liberec a slouží pro účely administrativy Magistrátu města Liberce a Městské policie Liberce.

Projekt řeší sanaci a částečnou výměnu stávajícího lehkého obvodového pláště od 2.NP až 7.NP, zateplení zděných/betonových obvodových konstrukcí kontaktním zateplovacím systémem a nové souvrství ploché střechy. Bude provedena výměna všech fasádních výplní otvorů a s tím související kompletní výměna otopných těles včetně zřízení klimatizace v kancelářských prostorách. Bude provedeno odkanalizování nové vzduchotechniky, dílčí rekonstrukce silnoproudých a slaboproudých elektrorozvodů a vnější ochrany před bleskem.

V části 1.NP bude vybudováno zázemí pro provoz autobusového nádraží zahrnující čekací prostory pro veřejnost, sociální zařízení, prodej jízdenek, kancelář a zázemí pro řidiče. Jedná se o stavební úpravy vnitřních dispozic a vnitřní rozvody elektro, vody, kanalizace, úpravy povrchů a osazení okenních výplní a dveří.

Blížší informace viz zadávací dokumentace.

warning
Upozornění: pro zobrazení zadávacích podmínek se registrujte ZDARMA nebo se přihlašte.

    Termíny:

  • calendar_today 
    Lhůta pro podání nabídek do:
    01.03.2023