Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce objektu na ul. Dělnické č.p. 411 na Komunitní dům seniorů objekt SO 02-04

Číslo ve věstníku:
Z2019-029803
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Jedná se o rekonstrukci části objektu č.p. 411 na pozemku p.č. 630, a to objekty SO 02 – 04. Objekty budou po rekonstrukci sloužit částečně jako doplněk SO 01 sloužícího k bydlení seniorů. Objekt SO 02 - většinovou část pokrývá služebna Městské policie Ostrava, jejíž součástí jsou nejen kanceláře pro výkon služby a komunikaci s občany, ale také technická místnost, sociální zázemí, sklady, instruktážní a odpočinková místnost a také garáže pro parkování služebních vozidel, část bude sloužit jako nájemní garáže pro nájemníky Komunitního domu seniorů a rovněž bude v tomto objektu zbudovaná kavárna. Objekt SO 03 – řeší zpevněné plochy a sadové úpravy společného Atria, včetně mobiliáře a vodního prvku. Objekt SO 04 – řeší zpevněné plochy (17 parkovacích míst, přístupové a příjezdové komunikace, kontejnerové stání) výškovou úpravu terénu a uliční zeleň.

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 26.08.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 27.09.2019 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.