Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce objektu bývalého hotelu Pfann, komunitní centrum - interiérové vybavení


Kategorie

NábytekOpravy, revize a servis
IT ->  Ostatní
Nábytek ->  Ostatní

Lokalita:

Jihomoravský kraj

Popis:
Předmětem zakázky je vybavení jednotlivých místností rekonstruovaného objektu nábytkem, který bude sloužit jako multigenerační komunitní centrum pro potřeby široké veřejnosti města Pohořelice. Budou zde probíhat kulturní, zájmové a vzdělávací akce. V budově, která je památkově chráněná, budou situovány prostory pro volnočasové aktivity, pro vzdělávací aktivity i pro zázemí sociálních služeb využívané občany města i přilehlých obcí.
Podrobný popis interiérového vybavení je podrobně popsaný v projektu nazvaném „POHOŘELICE, NÁMĚSTÍ SVOBODY 79, REKONSTRUKCE HOTELU PFANN – KOMUNITNÍ CENTRUM, PROJEKT INTERIÉROVÉHO VYBAVENÍ“, hlavní projektant Ing. arch. Vilma Kaňková, IČ: 44069693, která tvoří přílohu č. 1 této výzvy v obchodních podmínkách, které tvoří přílohu č. 2 výzvy.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 02.09.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 21.10.2019 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.