Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce mostu v km 20,054 trati Čerčany - Světlá nad Sázavou


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je zajištění funkce a činnosti geotechnického dozoru ve fázi realizace stavby „Rekonstrukce mostu v km 20,054 trati Čerčany - Světlá nad Sázavou“ a to zejména následujících činností:
Vybraný účastník jako specializovaná součást stavebního dozoru objednatele stavby zajišťuje posuzování a kontrolu přípravy a realizace sanačních prací a opatření a jeho činnost je zaměřena na dodržování kvalitativních a kvantitativních parametrů dodávky a technologických postupů předepsaných v předmětu díla pro zhotovitele stavebních prací, případně na spolupráci při operativním posuzování odchylek od projektovaného řešení. Cílem a náplní činnosti geotechnického dozoru je zajistit konečnou kvalitu stavby po celou dobu její realizace včetně záruční doby, minimalizovat její finanční náklady.
Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Jiná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 04.08.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.