Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce letního kina Prachatice – stavební práce


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky „Rekonstrukce letního kina Prachatice – stavební práce“ jsou stavební práce spočívající v rekonstrukci areálu letního kina na multifunkční areál s možností filmové projekce, pořádání slavností, občasných hudebních vystoupení a dalších kulturních akcí především v letním období. Primárními požadavky jsou snížení kapacity z cca 800 míst na 300–350 míst, vhodné navázání na Štěpánčin park a projekce v nejmodernějších standardech. Kapacita kina (diváci) je 348 míst k sezení + 7 míst vyhrazených pro tělesně postižené na vozíku, z tohoto počtu míst jsou odvozeny další nároky na provozní a jiné části objektu, parkování, toalety atd.. Stavební práce dále spočívají v zajištění stavební připravenosti pro instalaci audiovizuální technologie, jejíž dodávka není předmětem této veřejné zakázky.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 15.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 17.03.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.