Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce Klatovská 110 - fáze C volné prvky (2. vyhlášení)


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je pořízení vybavení historické části interiéru objektu na adrese Klatovská 110, Plzeň, volnými prvky, tj. mobiliářem.
Volné prvky budou instalovány do nově rekonstruovaného objektu a bude nezbytně nutné koordinovat dodávky s probíhajícími nebo dokončovanými stavebními úpravami objektu (bytového činžovního domu z 20. let 20. století, v němž se nachází byt Oskara Semlera realizovaný v letech 1933–1934 dle Loosova návrhu a projektu Heinricha Kulky) a předmětu plnění této veřejné zakázky. Součástí předmětu plnění bude i instalace svítidel, kuchyňského sporáku a zařizovacích předmětů koupelen v místě plnění, nábytek se v místě plnění pouze převezme.
Technická dokumentace a soupis volných prvků jsou nedílnou součástí této zadávací dokumentace.
Dodavatel je povinen se předem seznámit se všemi okolnostmi a podmínkami, které mohou mít vliv na provedení veřejné zakázky.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 25.07.2019 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.